Boli sme si pozrieť Vianočné nebo

Naši prváci (1.A a 1.B) a štvrtáci zo 4.B si adventný čas, v ktorom čakáme na Ježiška spríjemnili návštevou kultúrneho podujatia v Liptovskom múzeu pod názvom Vianočné nebo. V programe účinkovali deti zo ŠZŠ v Ružomberku, dospelí z centra Trojlístok a deti a mladí z folklórneho súboru Belanček. Vianočnú atmosféru nám spríjemnili milým divadielkom, prednesom vianočných vinšov, básní a spevom vianočných piesní a kolied, za čo im ešte raz krásne ďakujeme.

Boli_sme_si_pozriet_Vianocne_nebo_1  Boli_sme_si_pozriet_Vianocne_nebo_2  Boli_sme_si_pozriet_Vianocne_nebo_3

 Boli_sme_si_pozriet_Vianocne_nebo_4 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.