Vianočná atmosféra na 1. stupni

Viete si predstaviť Vianoce bez vianočného stromčeka, voňavých medovníčkov či vianočných ozdôb? Veru, ani naši žiačikovia nie...a preto sa dali s chuťou do práce a svojimi šikovnými rúčkami si pravú vianočnú atmosféru urobili aj v škole. Prváci z 1.A vytvorili krásne vianočné ozdoby, žiačikovia z 1.B ozdobovali voňavé medovníčky, štvrtáci zo 4.A ozdobili vysoký vianočný stromček a štvrtáci zo 4. B namaľovali krásne zimné mestečká. No čo poviete...Vianoce môžu začať!

Vianocna_atmosfera_na_1stupni_1  Vianocna_atmosfera_na_1stupni_2  Vianocna_atmosfera_na_1stupni_3

Vianocna_atmosfera_na_1stupni_4Vianocna_atmosfera_na_1stupni_5  Vianocna_atmosfera_na_1stupni_6

Vianocna_atmosfera_na_1stupni_7  Vianocna_atmosfera_na_1stupni_8  Vianocna_atmosfera_na_1stupni_9

Vianocna_atmosfera_na_1stupni_10 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.