ŠKÔLKARI PATRIA DO ŠKOLY!!!

Ako ste správne pochopili, škôlkari navštívili 2.A, aby si dobre pomerali herecké výkony našich druháčikov...A čuduj sa svete, nie je to tak dávno, čo sa spoločne so škôlkármi vozili kolenačky po koberci, lebo ich zvítanie bolo BUJARÉ. Najviac ich potešila PANI UČITEĽKA, presne tá, ktorá im čítavala rozprávky a fúkala boľavé kolienka. Tak, HOR SA HOP, do STAROBYLÝCH VIANOC nech tých našich maličkých, čo to priučíme.

Skolkari_patria_do_skoly_1  Skolkari_patria_do_skoly_2  Skolkari_patria_do_skoly_3

 Skolkari_patria_do_skoly_4  Skolkari_patria_do_skoly_5  Skolkari_patria_do_skoly_6

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.