P.I.ČAJKOVSKIJ

P.I.ČAJKOVSKIJ: NUTCRACKER, LUSKÁČIK, щелкушка Deťúrence z 2.A a 3.B sa spojili a prekonali viac ako 250 km vzdialenosť len aby sa dovzdelali v kultúre. Celou cestou sme počúvali vzdychy: " nás balet nebaví" my sme tvrdí chlapi..... až do momentu 1. scény, kde sme sa preniesli do 19.str. ruského zámku, vianočnej nálady a my pozorovatelia sme to pozorovali akoby zo zasneženej krajiny z vonku cez OKNO!!! Prekrásna FINTA!!! PIOTR, ďakujeme. 3 D efekty, scény snehu ako NAŽIVO....no, nádhera!!! Zaujímavé bolo, že slová BALET MA NEBAVÍ už nikto viacej nevyslovil. To hovorí za všetko. DO ZASNEŽENIA PRIATELIA! 2.A

PICAJKOVSKIJ_1  PICAJKOVSKIJ_2  PICAJKOVSKIJ_3

PICAJKOVSKIJ_4  PICAJKOVSKIJ_5  PICAJKOVSKIJ_6

PICAJKOVSKIJ_7  PICAJKOVSKIJ_8  PICAJKOVSKIJ_9

PICAJKOVSKIJ_10  PICAJKOVSKIJ_11  PICAJKOVSKIJ_12

PICAJKOVSKIJ_13  PICAJKOVSKIJ_14  PICAJKOVSKIJ_15

PICAJKOVSKIJ_16  PICAJKOVSKIJ_17  PICAJKOVSKIJ_18

PICAJKOVSKIJ_19 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.