INVESTIGATÍVNI NOVINÁRI ZŠ KLAČNO

INVESTIGATÍVNI NOVINÁRI ZŠ KLAČNO: PECKA NA ZÁVER ŠKOLSKÉHO ROKA!!! Zvýši LADY ZIKA sledovanosť kultúry v KOŠICIACH JEDNOZNAČNE: ÁNO! Aj takto nejak by sme mohli poinformovať svet, že medzinárodný rýchlik PRAHA- KOŠICE bude mať odteraz zvýšenú obsadenosť. Prečo???? No, lebo stretnúť celebritu LADY ZIKA je takmer nemožné, vyspovedať ju - neskutočné, stráviť s ňou 1 h. v kupéčku - nepredstaviteľné. A pár našim žiakom sa to skutočne podarilo..., tak sledujte s nami....,mimochodom,...po osobnom stretnutí môžem konštatovať: mimoriadne milé stvotenie. Ďakujeme ZIKE!

INVESTIGATIVNI_NOVINARI_ZS_KLACNO_1  INVESTIGATIVNI_NOVINARI_ZS_KLACNO_2