Tajomná noc v škole

V piatok 3. mája 2019 bola pre žiakov 4.A a 4.B pripravená akcia s názvom Tajomná noc v škole. Deti si premenili triedy na spanie na žinenkách a pani učiteľky pre ne pripravili množstvo aktivít a zábavy. Deti si to skutočne užili - boli v posilňovni, hrali ping-pong, skákali na švihadlách zahrali si vybíjanú, futbal a iné pohybové hry, zatancovali si na diskotéke, prezreli si módnu prehliadku a potom si užili relax vo vírivkách a v saunách. Medzitým konzumovali prinesené zásoby. Za žiakov 4.B ďakujeme p. Grochalovej a p. Bobákovej za občerstvenie. Potom si deti si pozreli film, ktorý sledovali v prestávkach medzi aktivitami. Približne o 22,30 hod boli vychystaní "do postele". Niektorým žiakom sa „nedalo“ zaspať ,no nakoniec ich únava zmohla. V sobotu o 8,00 hod. opustili deti školu so zážitkom, na ktorý budú ešte dlho spomínať.

Tajomna_noc_v_skole_1  Tajomna_noc_v_skole_2  Tajomna_noc_v_skole_3

Tajomna_noc_v_skole_4  Tajomna_noc_v_skole_5  Tajomna_noc_v_skole_6