HURÁ DO ŠKOLY, NIKTO SA UŽ NEBOJÍ

Dnes sme sa po dlllllhých mesiacoch opäť stretli a bolo si čo povedať. Oprášili sme TRIEDNE PRAVIDLÁ, KOMUNIKAČNÝ KANÁL, SÚŤAŽ V SKOKU DO REČI.... Poniektorých " mrle žrali", ale vydržali. A čuduj sa svete, vraj prídu aj zajtra. Tak, hor sa do práce! Všetci sa Vás už nevieme dočkať. PS: mali DÚ....a pozrite ako si ju VÄČŠINA splnila. Inšpirujte sa :-).

3.A

Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_1  Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_2  Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_3

Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_4  Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_5  Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_6

Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_7  Hura_do_skoly_nikto_sa_uz_neboji_8   

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.