Za rozprávkou do divadla

Dňa 21. januára 2020 sa žiaci troch tried 5.A, 5.F a 7.F zúčastnili divadelného predstavenia Traja veteráni v Slovenskom komornom divadle v Martine. Traja veteráni je rozprávka o veľkom priateľstve, nemalom šťastí a dlhom nose. Vďaka množstvu humorných i magických situácií a inteligentnému humoru sme mali možnosť zažiť neopakovateľné chvíle a potvrdiť si staré-známe, že šťastie a dobré konce neprichádzajú v živote zadarmo a márnivosť či klamstvo si zaslúžia spravodlivú odplatu.

Za_rozpravkou_do_divadla_1  Za_rozpravkou_do_divadla_2  Za_rozpravkou_do_divadla_3

Za_rozpravkou_do_divadla_4  Za_rozpravkou_do_divadla_5  Za_rozpravkou_do_divadla_6

Za_rozpravkou_do_divadla_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.