Najkrajšia čiapočka v 3.A, 3.B a v 2.A

Aj žiaci ďalších tried sa zapojili do výtvarnej súťaže o najkrajšiu zimnú čiapočku, ktorá bola organizovaná v spolupráci s CVČ Elán. V 3.A boli za kreativitu odmenení Daniel Stuhár, Maxim Hrnčiar, Mia Dudiaková, Nina Bielaková a Sebastián Lubelec. V 3.B sa z diplomov a pekných cien tešili Lukáš Janek, Alex Stamenkovič, Lucka Mydlová, Lenka Lopatková a Dávid Chlúda. V 2.A to boli Damián Dítě, Simona Kramárová, Kiara Ondrášiková, Šimon Podolák a Karin Hámorová. Víťazom blahoželáme.

Najkrajsia_ciapocka_1  Najkrajsia_ciapocka_2  Najkrajsia_ciapocka_3

Najkrajsia_ciapocka_4  Najkrajsia_ciapocka_5  Najkrajsia_ciapocka_6

Najkrajsia_ciapocka_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.