Adventný čas v 3.B

Čakanie na Vianoce si naši tretiaci spríjemnili rôznymi aktivitami. Jednou z nich bol aj Adventný kalendár dobrých skutkov. Každý deň si deti vytiahli jednu úlohu zameranú na podporu a upevňovanie dobrého správania. Okrem toho sa pred Vianocami venovali aj tvoreniu vianočných ozdôb. Niektoré štedré duše si dokonca pripravili vianočné prekvapenie pre celú triedu. Odmenou za všetky aktivity boli nielen veselé rolničky, ale aj dobrý pocit v srdci.

Adventny_cas_v_3.B_1  Adventny_cas_v_3.B_2  Adventny_cas_v_3.B_3

Adventny_cas_v_3.B_4  Adventny_cas_v_3.B_5  Adventny_cas_v_3.B_6

Adventny_cas_v_3.B_7  Adventny_cas_v_3.B_8  Adventny_cas_v_3.B_9

Adventny_cas_v_3.B_10  Adventny_cas_v_3.B_11  Adventny_cas_v_3.B_12

Adventny_cas_v_3.B_13  Adventny_cas_v_3.B_14 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.