Zdravý chrbátik

Na našej škole od polovice 10. novembra prebieha projekt zdravý chrbátik. Všetci žiaci 1. až 4. ročníka cvičia jednu hodinu týždenne v rámci telesnej výchovy a to pod odborným vedením fyzioterapeutiek Bc. Lindy Schenkovej a Bc. Alenky Čechovej. Zdravotné cvičenia sú zamerané na správne držanie tela, na rovnú chrbticu, ale aj proti plochým nohám. Žiakom sa na hodinách veľmi páči , pretože si na nich nielen zacvičia, ale si i aj zasúťažia. Cvičenie bude pokračovať do konca decembra.

Zdravy_chrbatik_1  Zdravy_chrbatik_2  Zdravy_chrbatik_3

Zdravy_chrbatik_4  Zdravy_chrbatik_5  Zdravy_chrbatik_6

Zdravy_chrbatik_7  Zdravy_chrbatik_8  Zdravy_chrbatik_9

Zdravy_chrbatik_10  Zdravy_chrbatik_11  Zdravy_chrbatik_12

Zdravy_chrbatik_13  Zdravy_chrbatik_14  Zdravy_chrbatik_15

Zdravy_chrbatik_16 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.