Športová volejbalová príprava

🤝 Ďalšia spolupráca 🤝
🏐 Športová volejbalová príprava 🏐
Tentokrát sme s katedrou telesnej výchovy a športu KU pripravili projekt pre žiakov druhého stupňa, v rámci predmetu -Športová volejbalová príprava.
Cvičenia pod dohľadom prof. PaedDr. Eleny Bendíkovej PhD., precvičovali so žiakmi budúci učitelia telesnej výchovy 👏. Okrem nových cvičení sa žiaci naučili napríklad aj merať si pulzovú frekvenciu pred a po záťaži ❤️.

Sportova_volejbalova_priprava_1  Sportova_volejbalova_priprava_2  Sportova_volejbalova_priprava_3

Sportova_volejbalova_priprava_4  Sportova_volejbalova_priprava_5  Sportova_volejbalova_priprava_6

Sportova_volejbalova_priprava_7  Sportova_volejbalova_priprava_8  Sportova_volejbalova_priprava_9

Sportova_volejbalova_priprava_10  Sportova_volejbalova_priprava_11  Sportova_volejbalova_priprava_12