Zober loptu a nie drogy 2015

V stredu 22.4.2015 sa žiaci našej školy zúčastnili športových aktivít nesúcich sa pod heslom ´Zober loptu, nie drogy,´ ktoré zorganizovala Základná škola Bystrická cesta. Dievčatá súťažili v basketbale (4. miesto), vybíjanej (1. m), chlapci hrali futbal (2. m) a florbal (2. m). Naši športovci sa prezentovali nielen výbornými športovými výkonmi, ale takisto vzorne reprezentovali seba aj našu školu. Vytvorili veľmi dobrú partiu, s ktorou bolo radosť spolupracovať, za čo im ďakujem. Týmto chcem poďakovať organizátorom za výborne zorganizovanú akciu. Po spočítaní bodov zo všetkých štyroch športov sme celkovo obsadili 1. miesto a získali krásny putovný pohár. 

lopta1  lopta2  lopta3

lopta1  lopta2  lopta3

lopta1  lopta2  lopta3

lopta1  lopta2  lopta3

lopta1  lopta2  lopta3

lopta1  lopta2  lopta3

lopta1  lopta2  lopta3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.