Športový deň

Piatok 13.10.2017 sme pre všetkých žiakov druhého stupňa pripravili Športový deň. Všetkých štrnásť tried si mohlo vyskúšať štrnásť netradičných športových disciplín, ktoré preverilo ich silu, rýchlosť a vynaliezavosť. Vyše dvoch hodín bola škola plná bežiacich, hopsajúcich a funiacich žiačikov, ktorí zo seba vydali úplne všetko. Poďakovanie za vydarený deň patrí ich snahe, ako aj všetkým vyučujúcim, ktorí sa na príprave a realizácii podieľali. Boli ste skvelí.

Sportovy_den_1  Sportovy_den_2  Sportovy_den_3

 Sportovy_den_4  Sportovy_den_5  Sportovy_den_6

Sportovy_den_7  Sportovy_den_8  Sportovy_den_9

Sportovy_den_10  Sportovy_den_11  Sportovy_den_12

Sportovy_den_13  Sportovy_den_14  Sportovy_den_15

Sportovy_den_16  Sportovy_den_17  Sportovy_den_18

Sportovy_den_19  Sportovy_den_20  Sportovy_den_21

Sportovy_den_22  Sportovy_den_23  Sportovy_den_24

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.