Mokré vysvedčenie poputuje aj na Klačno

Milí pozorovatelia našich stránok, s hrdosťou Vám oznamujeme, že všetkým žiakom 4.B sa podarilo úspešne absolvovať PLAVECKÝ VÝCVIK pod vedením skúsených trénerov. Poniektorí ho absolvovali s odretými ušami, ale tí, ktorí sú v športe všeobecne nadaní a sú vytvalí dosiahli aj väčšie méty a zlepšili sa minimálne o 2 plavecké štýly. Ďakujeme trénerom za trpezlivosť :-). Vaša triedna

Mokre_vysvedcenie_poputuje_aj_na_Klacno_1  Mokre_vysvedcenie_poputuje_aj_na_Klacno_2  Mokre_vysvedcenie_poputuje_aj_na_Klacno_3

 Mokre_vysvedcenie_poputuje_aj_na_Klacno_4  Mokre_vysvedcenie_poputuje_aj_na_Klacno_5  Mokre_vysvedcenie_poputuje_aj_na_Klacno_6

Mokre_vysvedcenie_poputuje_aj_na_Klacno_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.