Olympijský beh 1 stupeň.

25. mája sa konalo školské kolo Olympijskeho behu / kategória 1. – 2. ročník/. Pre nepriaznivé počasie sa beh konal vo veľkej telocvični. Víťazi nás budú reprezentovať 5. júna 2018 na Behu Olympijskeho dňa, ktorý sa bude konať v športovom areáli ZŠ Zarevúca . Najrýchlejšími dievčatami boli Chiara Kolčáková z 1. B, Paulína Gregušová z 1.A, Martina Bereníková z 2.B a z 2.A Taylor Kušnírová a Alžbeta Svrčanová. Najrýchlejšími chlapcami boli Martin Ludrovec z 1.A, Marko Maslo z 1.B, Samuel Klimkovský z 2.B a z 2. A Lukáš Straňák a Tobias Lacina. Držíme Vám palce!

Olympijsky_beh_1_stupen_1  Olympijsky_beh_1_stupen_2  Olympijsky_beh_1_stupen_3

 Olympijsky_beh_1_stupen_4  Olympijsky_beh_1_stupen_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.