Ukážky prvej pomoci

Dňa 17. júna 2022 žiaci SZŠ M.T. Schererovej Rk demonštrovali ukážky prvej pomoci: KPR u dospelého človeka v bezvedomí, pri obštrukcii v dýchacích cestách, pri otvorenom krvácaní, prvú pomoc pri otvorených zlomeninách a anafylaktickom šoku pre žiakov 7.ročníka. Následne s nimi prakticky precvičovali modelové situácie a obväzovú techniku pod vedením PhDr. M. Totkovičovej a PhDr. Marty Bednárikovej.

Ukazky_prvej_pomoci_1  Ukazky_prvej_pomoci_2  Ukazky_prvej_pomoci_3

Ukazky_prvej_pomoci_4  Ukazky_prvej_pomoci_5  Ukazky_prvej_pomoci_6

Ukazky_prvej_pomoci_7  Ukazky_prvej_pomoci_8  Ukazky_prvej_pomoci_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.