Projekt „BANKA“

V utorok 24.októbra sa v triede 8.F na finančnej konferencii stretli štyri banky. Budúcim klientom predstavovali svoje produkty pre študentov, mladých ľudí lákali nízkymi, dokonca nulovými úrokmi, ponúkali dizajnové kreditné karty aj svoje meny, prešpekulované bonusy a darčeky za využité služby. Sú to ozajstní finančníci, ktorí sa naučili balamutiť hlavy klientom. Niektorí vynikali aj svojimi prezentačnými až hereckými schopnosťami, ktorým by uveril nejeden návštevník. Kto by potreboval poradiť v oblasti finančníctva, v 8.F sú odborníci.

Projekt_banka_1  Projekt_banka_2  Projekt_banka_3

Projekt_banka_4  Projekt_banka_5  Projekt_banka_6

Projekt_banka_7  Projekt_banka_8 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.