Deň Zeme 2023

Cieľom tohto dňa je, aby sme si pripomenuli našu závislosť od cenných darov, ktoré nám Zem dáva, a uvedomili si, že prírodné zdroje nie sú nevyčerpateľné. Treba sa preto venovať otázkam ochrany životného prostredia a zachovania biodiverzity pre budúce generácie. Aj na našej škole sme pri tejto príležitosti organizovali podujatia zamerané na starostlivosť o životné prostredie. Žiaci ôsmeho ročníka si s pracovníčkou Slovenskej agentúry životného prostredia priblížili hlavné príčiny znečistenia ovzdušia ako aj jeho ochrany.

Den_Zeme_1  Den_Zeme_2  Den_Zeme_3

Den_Zeme_4  Den_Zeme_5  Den_Zeme_6

Den_Zeme_7  Den_Zeme_8 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.