Ekologický deň v múzeu III.A

21. apríla z príležitosti Dňa Zeme sa žiaci III.A triedy zúčastnili Ekologického dňa v  múzeu.

Teoretická časť bola zameraná na rozprávanie akým spôsobom môžeme prispieť aj my k ochrane životného prostredia a  vysvetlili sme si,  prečo by sme mali žiť a správať sa ekologicky a zodpovedne voči prírode. Druhá časť bola zameraná na tvorivé dielne a zaujímavé praktické ukážky recyklovania rôznych materiálov. Žiaci si mali možnosť vyskúšať niektoré techniky recyklovania a ľudového remesla( práca s drôtom, vlnou, papierom, plastom,...)ale aj vlastnoručne si zhotoviť drobný výrobok. V tretej časti si prezreli prírodovednú expozíciu živočíchov žijúcich u nás. Do školy  sa vrátili s novými poznatkami a plný dojmov.

Ekologicky_den_v_muzeu_3A_1  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_2  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_3

Ekologicky_den_v_muzeu_3A_4  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_5  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_6

Ekologicky_den_v_muzeu_3A_7  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_8  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_9

Ekologicky_den_v_muzeu_3A_10  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_11  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_12

Ekologicky_den_v_muzeu_3A_13  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_14  Ekologicky_den_v_muzeu_3A_15

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.