DDI – Detské dopravné ihrisko

8.júna sa žiaci 3.A a 3. B vybrali na detské dopravné ihrisko, kde si pod vedením príslušníka Mestskej polície zopakovali pravidlá cestnej premávky. Pripomenuli si, čo musí mať bicykel , aké dopravné značky poznáme , ako sa správame v cestnej premávke. V druhej časti si prakticky vyskúšali jazdu na bicykli s dodržiavaním všetkých pravidiel  a dodržiavaní bezpečnosti pri prejazdoch cez križovatky.

DDI_Detske_dopravne_ihrisko_1  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_2  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_3

DDI_Detske_dopravne_ihrisko_4  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_5  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_6

DDI_Detske_dopravne_ihrisko_7  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_8  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_9

DDI_Detske_dopravne_ihrisko_10  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_11  DDI_Detske_dopravne_ihrisko_12