Raňajky v škole 2015

16.októbra si naša škola tradične pripomenula SVETOVÝ DEŇ VÝŽIVY, ktorý bol sprevádzaný výherným sloganom: ŽITE HRAVO – STAČÍ MÁLO, JEDZTE ZDRAVO! Každé dieťa školy dostalo jabĺčko a cereálnu tyčinku. Okrem toho sme robili reklamu raňajkám, keďže nám dodávajú energiu na správne naštartovanie denných aktivít. Pravidelné raňajky znamenajú lepší príjem živín a pomoc pri udržiavaní zdravej telesnej hmotnosti. Sú dôležité predovšetkým u detí a adolescentov, pretože podporujú schopnosť učiť sa a podávať dobré výkony v škole. Keďže toto jedlo sa často vynecháva, na prvej vyučovacej hodine sme si spolu vychutnávali raňajky, ktoré sú základom dňa. Mali by byť pre nás samozrejmosťou a pekným ranným štartom. Stále platí známe príslovie: „Raňajkuj sám, obeduj s priateľom a večeru daj nepriateľovi“.

ranajkyvskole1  ranajkyvskole2  ranajkyvskole3

ranajkyvskole4  ranajkyvskole5  ranajkyvskole6

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.