Sopky v piatom ročníku

V piatom ročníku patrí medzi najzaujímavejšie hodiny geografie téma Sopky. Na hodine už tradične robíme pokus, kde si na modeloch predvádzame činnosť sopky, keď sa magma vylieva z jej vnútra v podobe lávy. Naši piataci boli veľmi tvoriví. Svoje modely vytvorili z rôznych materiálov: papiera, pet fľaše, plastelíny, bábovkového a slaného cesta, vosku so zmesou vlastnej fantázie, ... a diela sa (niekde i s chybičkami) podarili krásne :).

Sopky v piatom rocniku 1   Sopky v piatom rocniku 3   Sopky v piatom rocniku 5

 

Sopky v piatom rocniku 2   Sopky v piatom rocniku 4   Sopky v piatom rocniku 6

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.