Rozhodni sa správne

Dňa 23. marca 2016 sa žiaci 4.A a 4.B triedy zúčastnili návštevy OKRESNÉHO ODDELENIA POLICAJNÉHO ZBORU v Ružomberku. V rámci projektu „Rozhodni sa správne“ sa mali možnosť nielen zahrať, ale aj zábavnou formou doplniť svoje vedomosti o protidrogovej prevencii, o bezpečnosti, ochrane zdravia, škodlivosti alkoholu a fajčenia na organizmus. Žiaci si prezreli aj celu dočasného zadržania. Návšteva OOPZ bola pre deti nezabudnuteľným zážitkom.

Rozhodni sa spravne 1  Rozhodni sa spravne 2  Rozhodni sa spravne 3

Rozhodni sa spravne 4  Rozhodni sa spravne 5  Rozhodni sa spravne 6

Rozhodni sa spravne 7  Rozhodni sa spravne 8  Rozhodni sa spravne 9

Rozhodni sa spravne 10  Rozhodni sa spravne 11  Rozhodni sa spravne 12

Rozhodni sa spravne 13  Rozhodni sa spravne 14  Rozhodni sa spravne 15

Rozhodni sa spravne 16  Rozhodni sa spravne 17  Rozhodni sa spravne 18

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.