Deviataci čítajú škôlkárom

Naše deviatačky a deviataci sa zahrali na učiteľov. Vo štvrtok 2.6. navštívili škôlkárov v MŠ Hrabovská cesta a MŠ Klačno a v rámci podujatia Čítajme si 2016 čítali deťom rozprávkové knižky o zvieratkách. Malí žiačikovia ich počúvali s veľkým záujmom a za odmenu im zatancovali a zaspievali pesničky, ktoré si s pani učiteľkami pripravili. Pani riaditeľkám a pani učiteľkám z oboch materských škôl ďakujeme za spoluprácu a príjemnú atmosféru a dúfame, že sa s tými šikovnými deťúrencami ešte stretneme.

Deviataci citaju skolkarom 1   Deviataci citaju skolkarom 2   Deviataci citaju skolkarom 3

 Deviataci citaju skolkarom 4   Deviataci citaju skolkarom 5   Deviataci citaju skolkarom 6

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.