Dravé vtáky

V piatok 28.10.2016 sme mali možnosť zažiť nádhernú prehliadku dravých vtákov z našich končín, ale aj z Amerického kontinentu, alebo Afriky. Najskôr sme si ich prezreli z bezprostrednej blízkosti a potom nám páni, ktorí ich priviezli, každého predstavili. Následne odmenili našich žiakov za ich vedomosti pohľadnicami, kalendármi, ale takisto možnosťou vypustiť dravca zo sokoliarskej rukavice, alebo ho na ňu privolať. Potom sme si pozreli ukážku ich lovu, alebo akým spôsobom trénujú. 

Drave vtaky 1   Drave vtaky 2   Drave vtaky 3

Drave vtaky 4   Drave vtaky 5   Drave vtaky 6

Drave vtaky 7   Drave vtaky 8   Drave vtaky 9

Drave vtaky 10   Drave vtaky 11   Drave vtaky 12

Drave vtaky 13   Drave vtaky 14   Drave vtaky 15

Drave vtaky 16   Drave vtaky 17   Drave vtaky 18

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.