Etiketa slušného správania

Znovu nás navštívilo Múzeum na kolesách, s ktorým sme sa mali možnosť stretnúť už pri zaujímavých prednáškach o poskytovaní prvej pomoci. Tentokrát nám vtipnou, pútavou a zážitkovou formou páni ukázali, aké je to príjemné, keď sa k sebe slušne správame. Žiaci si mali možnosť vyskúšať, ako sa majú správať v rôznych spoločenských situáciách, aby neporušili bontón. Bolo zaujímavé sledovať naše dievčatá meniace sa na mladé dámy a chlapcov na zdvorilých džentlmenov.

Etiketa_slusneho_spravania_1  Etiketa_slusneho_spravania_2  Etiketa_slusneho_spravania_3

Etiketa_slusneho_spravania_4  Etiketa_slusneho_spravania_5  Etiketa_slusneho_spravania_6

Etiketa_slusneho_spravania_7  Etiketa_slusneho_spravania_8 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.