Spoznajte zážitkové vzdelávanie s kockami LEGO

Vo štvrtok 22.júna 2017 si žiaci 1.stupňa vyskúšali na hodine prácu s Legom osvedčenou metodikou z USA, ktorá je zameraná na prírodné vedy, mechaniku a inžiniering. Program Brick by Brick naučí deti praktické zručnosti v technických oblastiach. Žiaci sa učili kreatívne myslieť, a to zábavným spôsobom pod vedením špecializovaných lektoriek, ktoré im po motivácii predstavili sadu lega, z ktorého si krok po kroku podľa návodu sami postavili model tkz.“ Ruského kola“. Mali veľkú radosť, keď na koniec ich úsilia sa model dal do pohybu... Už teraz sa tešia, keď sa budú môcť v septembri prihlásiť na Lego krúžok na našej škole...

Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_1  Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_2  Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_3

 Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_4  Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_5  Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_6

Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_7  Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_8  Spoznajte_zazitkove_vzdelavanie_s_kockami_LEGO_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.