Mobilná matematika alebo implementácia informatiky do matematiky

Dnes sme si trošku vydýchli a záverečnú kontrolu výpočtov sme prenechali na moderné prístroje. V tomto prípade nám poslúžili MOBILY. No, nebolo väčšej radosti ako zistenie, že mobil má aj túto funkciu. Tak hor sa do práce štvrtáci...

Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_1  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_2  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_3

 Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_4  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_5  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_6

Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_7  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_8  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_9

Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_10  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_11  Mobilna_matematika_alebo_implementacia_informatiky_do_matematiky_12

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.