TÝŽDEŇ ZDRAVEJ VÝŽIVY / HEALTHY WEEK

Informujeme verejnosť, že na ZŠ KLAČNO sa rozbehol týždeň zdravej stravy. Dnešný deň sme odštartovali nabielo a oprášili sme si vedomosti o mlieku a mliečnych výrobkoch. Triedy sa nám zabeleli a vápnik sa nám len tak sypal ;-). Na zajtra máme vyhlásený oranžovo-žltý deň, tak hor sa premýšľať, čo si zajtra prihodíme do školskej tašky. V mene školy a rodičov by sme radi poďakovali rodine Gabobjakovej/ mliekárni Leštiny za sponzoring pre 1.B-4.B, taktiež Školskej jedálni ZŠ KLAČNO za zabezpečenie vápnikovej multibomby, ďakujeme.

Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_1  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_2  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_3

Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_4  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_5  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_6

Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_7  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_8  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_9

Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_10  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_11  Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_12

Tyzden_zdravej_vyzivy_Healthy_week_13 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.