RECYCLING - RECYKLÁCIA alebo ZÁPAD NA VÝCHODE ;-)

Tak, mohli by sme to nazvať projektové vyučovanie v praxi a na pokračovanie. Žiaci nám ukazujú, čo ich baví...z obchodu máme recyklačný dvor a žiaci sa nám nejdú vytešiť...roztriedenie základného materiálu nebol problém, ale naše vedomosti o problematike sú stále malé. Veď, čo tak obal z dobošky Lina??? Otázok je stále veľa, a preto hľadáme odborníkov, ktorí by sa nám mohli povenovať ako na to. Ak máte nápady, myšlienky, tak hor sa do 4.B. Máme sa čo učiť.

 Recycling_recyklacia_1  Recycling_recyklacia_2  Recycling_recyklacia_3

Recycling_recyklacia_4  Recycling_recyklacia_5  Recycling_recyklacia_6

Recycling_recyklacia_7  Recycling_recyklacia_8  Recycling_recyklacia_9

Recycling_recyklacia_10  Recycling_recyklacia_11  Recycling_recyklacia_12

Recycling_recyklacia_13  Recycling_recyklacia_14 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.