Polícia školila

Tak, radosť nám urobila prednáška policajného zboru SR, ktorá okrem toho, že je veľmi poučná je aj mimoriadne nápaditá. Niektoré informácie o pasívnom fajčení, alkoholizme, drogových závislostiach boli pre žiakov mimoriadne poučné. Vyskúšali si stav pod vplyvom alkoholu, dôsledky fajčenia na financie..., mimochodom, vedeli ste, že fajčiar by mohol za rok ušetriť okolo 1100 eur.

Policia_skolila_1  Policia_skolila_2  Policia_skolila_3

 Policia_skolila_4  Policia_skolila_5  Policia_skolila_6

Policia_skolila_7  Policia_skolila_8  Policia_skolila_9

Policia_skolila_10  Policia_skolila_11  Policia_skolila_12

Policia_skolila_13  Policia_skolila_14  Policia_skolila_15

Policia_skolila_16 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.