RAABE - PRÍRODOVEDA V TERÉNE

No, inovácie sa vyplácajú. Nová pracovná učebnica PRÍRODOVEDY pre 4.r. je veľmi pekná. Využíva všetky zásady, ktoré má dobrá učebnica mať a priamo vyzýva učiteľa, že DNES sa pôjde do terénu. STOPKY, ŠNÚRKY, PALIČKY - POTEŠTE SA DETIČKY. A tak sme ich poslúchli a merali sme rýchlosť okolitých tokov, porovnávali teplotu stojatých a tečúcich vôd. No, radosť pracovať. ZŠ KLAČNO nám ponúka ideálnu polohu - toky, rieky, potôčiky, jazerá...radosť pracovať a nadšenie žiakov by sa tiež dalo zmerať. Tak do SPRÍRODOVANIA priatelia ;-)

RAABE_prirodoveda_v_terene_1  RAABE_prirodoveda_v_terene_2  RAABE_prirodoveda_v_terene_3

RAABE_prirodoveda_v_terene_4  RAABE_prirodoveda_v_terene_5  RAABE_prirodoveda_v_terene_6

RAABE_prirodoveda_v_terene_7  RAABE_prirodoveda_v_terene_8  RAABE_prirodoveda_v_terene_9

RAABE_prirodoveda_v_terene_10  RAABE_prirodoveda_v_terene_11  RAABE_prirodoveda_v_terene_12

RAABE_prirodoveda_v_terene_13 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.