Dopravé ihrisko žiakov baví

Tak, opäť sme mali šancu prevetrať prilby na bicykel. Detské dopravné ihrisko nám spríjemnilo jedno májové dopoludnie a opäť nás školili po ktorej strane sa jazdí na bicykli, odrazky, raflexky, počty bicyklov vedľa seba alebo radšej v rade? Vedeli by ste? No, správnych odpovedí bolo pomenej, ale doštudovali sme to, poriadne preopakovali a HOR SA DO PRAXE! Ďakujeme Mestu Ružomberok, Mestskej polícii a Polícii SR, že pre žiakov robia takúto milú aktivitku.

Dopavne_ihrisko_ziakov_bavi_1  Dopavne_ihrisko_ziakov_bavi_2  Dopavne_ihrisko_ziakov_bavi_3

Dopavne_ihrisko_ziakov_bavi_4  Dopavne_ihrisko_ziakov_bavi_5  Dopavne_ihrisko_ziakov_bavi_6

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.