Deň zmeny 2018

Aj tento rok mali naši žiaci možnosť spoznať spoločnosť Mondi SCP trochu inými očami. Mladá generácia triedy 8.A si vyskúšala ručnú výrobu papiera, prácu s hasiacim prístrojom a oboznámila sa s bezpečnostnými prvkami v tejto firme. Žiaci sa stretli so študentmi SOŠ polytechnickej v Ružomberku, ktorí prezentovali ukážky z jednotlivých odborov a spolu so študentmi STU v Bratislave experimentovali s jednoduchými chemickými látkami. Akciu sme opúšťali so sladkým občerstvením. Určite sa zúčastníme aj budúci rok.

Den_zmeny_2018_1  Den_zmeny_2018_2  Den_zmeny_2018_3

 Den_zmeny_2018_4  Den_zmeny_2018_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.