REVOLUTION TRAIN – PROTIDROGOVÝ VLAK

Do Ružomberka zavítal 7. 11. unikátny multimediálny mobilný vlak, ktorý interaktívnou formou ponúka kvalitný protidrogový program. Naši ôsmaci si prehliadkou protidrogového vlaku – REVOLUTION TRAIN mohli prejsť reálnym príbehom drogovej závislosti. Postupne ho sledovali v kinosálach v jednotlivých vagónoch vlaku. Po filmovej pasáži nasledovala realisticky stvárnená scéna priamo súvisiaca s drogami - drogový brloh, súdna sieň, väzenská cela, protidrogová liečebňa, miesto havárie... Tu sa aj uskutočnila interakcia medzi návštevníkmi a moderátorom. Veríme, že kombinácia informácií, zmyslového vnímania a diskusie inšpirovala našich žiakov k pozitívnym životným voľbám.

Revolution_train_protidrogovy_vlak_1  Revolution_train_protidrogovy_vlak_2  Revolution_train_protidrogovy_vlak_3

 Revolution_train_protidrogovy_vlak_4  Revolution_train_protidrogovy_vlak_5  Revolution_train_protidrogovy_vlak_6

Revolution_train_protidrogovy_vlak_7  Revolution_train_protidrogovy_vlak_8  Revolution_train_protidrogovy_vlak_9

Revolution_train_protidrogovy_vlak_10  Revolution_train_protidrogovy_vlak_11  Revolution_train_protidrogovy_vlak_12

Revolution_train_protidrogovy_vlak_13  Revolution_train_protidrogovy_vlak_14 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.