PROJEKTY - OTRAVA ALEBO PRIRODZENÝ PRINCÍP UČENIA? VYBERTE SI :-)

V každej triede sa nájde žiak, ktorému to tradičné vyhovuje MENEJ. Väčšinou sa prispôsobuje ťažšie, ale vydrží to. A sem-tam sa sám chopí iniciatívy a všetkým naokolo ukáže, ako by sme to my učitelia mali robiť. Vnímavý učiteľ sa z toho poučí a nechá DROBCA zažiariť. A tak si vychutnajte moment SLÁVY nášho MATEJA ŠMIDU. Pripravil si projekt o sopkách a všetci sme na neho hľadeli v nemom úžase. Ďakujeme MATEJ

PROJEKTY_OTRAVA_ALEBO_PRIRODZENY_PRINCIP_UCENIA_1  PROJEKTY_OTRAVA_ALEBO_PRIRODZENY_PRINCIP_UCENIA_2  PROJEKTY_OTRAVA_ALEBO_PRIRODZENY_PRINCIP_UCENIA_3

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.