MESIAC FINANČNEJ GRAMOTNOSTI

Pôvodne to mal byť týždeň, dnes už je to mesiac. Tvorivé vyučovanie má jednu veľkú výhodu: zaužívané štruktúry sa môžu prispôsobovať situácii a potrebám. Presne tak to bolo aj teraz. Systém, ktorý sa minulý rok rozbiehal len ako základný projekt dostal tento rok krídla. Prispôsobil sa dvom verziám 1.premene meny ZL na euro 2. Nákup a predaj v eurách. Každý učiteľ sa mohol rozhodnúť, aké sú schopnosti jeho triedy a čo z toho by rád vyskúšal. Posledný týždeň bude patriť škôlkarom. Tí budú našou čerešničkou na torte. Práve p.riaditeľka Materskej školy Klačno bola zábezpekou materiálneho zabezpečenia našeho projektu. S ochotou zapožičala euro bankovky a mince, ktoré zabezpečila pre materskú škôlku. Naši škôlkari totiž finančnú gramotnosť s RADOSŤOU TRÉNUJÚ! Pre učiteľov vznikla mimoriadna nástenka, kde zanietenci dostali možnosť vybrať si z 50 tich pracovných listov rôznej úrovne náročnosti a vyskúšať implementáciu naučených vedomostí v inej papierovej forme. Tak, a keďže tvorivosti nie je nikdy dosť, tak tento rok PROJEKT FINANČNEJ GRAMOTNOSTI dostal KRÍDLA.V pedagogickej praxi sa za najvyšší stupeň pochopenia považuje vlastná tvorba!!! Tu sa mimoriadne preukázala ako tvorivá Mgr. Lýdia Gejdošová, ktorá tento projekt dotiahla do dokonalosti. Vytvorila systém odmien, ktorý je založený na princípe zárobkov za dobrý výkon v škole. Žiaci si nakúpia len za to, čo si môžu dovoliť. Zaujímavá verzia!!!! Budúci rok to nenecháme len v 1 triede, ale spojíme sily a dotiahneme to do dokonalosti. No, najlepšie nakoniec. MIMORIADNU POCHVALU udeľujeme STELLE, TAMARKE, DANIELKE, ELLE, LENKE, JAKUBOVI, LAURE, NATÁLKE, NINKE...Títo žiaci 5.B nám totiž zabezpečili fungovanie celej akcie, ktorú si minulý rok predtrénovali a v tomto roku boli v obsadení V HLAVNEJ ÚLOHE. ĎAKUJEME

MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_1  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_2  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_3

 MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_4  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_5  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_6

MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_7  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_8  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_9

MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_10  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_11  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_12

MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_13  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_14  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_15

MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_16  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_17  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_18

MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_19  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_20  MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_21

MESIAC_FINANCNEJ_GRAMOTNOSTI_22 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.