Rozhodni sa správne

Dňa 11.3. a 12.3. 2019 sa žiaci 4.A a 4.B zúčastnili na zaujímavej akcii: “Rozhodni sa správne“, ktorú každoročne organizuje Polícia SR v Ružomberku. Naši štvrtáci si hravou formou prehĺbili vedomosti o drogách, legálnych aj nelegálnych, pochopili ako negatívne pôsobia drogy na organizmus človeka. Vyskúšali si stav pod vplyvom alkoholu za pomoci špeciálnych okuliarov, dôsledky fajčenia na rodinný rozpočet a na „ vlastnej koži“ pocítili ako fungujú policajné náramky – kovové putá.... Nakoniec spoznali miestnosť predbežného zadržania a zahrali sa zaujímavú hru, inštalovanú v miestnosti, kde prebiehala samotná akcia. Bolo to naozaj poučné, ale aj zábavné, čo dokazujú aj samotné fotky...

Rozhodni_sa_spravne_1  Rozhodni_sa_spravne_2  Rozhodni_sa_spravne_3

 Rozhodni_sa_spravne_4  Rozhodni_sa_spravne_5  Rozhodni_sa_spravne_6

Rozhodni_sa_spravne_7  Rozhodni_sa_spravne_8  Rozhodni_sa_spravne_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.