V MÚZEU – POUČENIE I ZÁBAVA

V Múzeu Čierny orol v Liptovskom Mikuláši pripravili žiakom 5.A triedy príjemné dopoludnie. Vedomosti o lese si doplnili prehliadkou expozície a aktuálnou prednáškou a prezentáciou „Ekológia lesa“. Po zaujímavých informáciách nasledovala interaktívna časť – zoznámenie sa so zvykmi spojenými s príchodom jari a s veľkonočnými tradíciami našich predkov. Ďakujeme!

V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_1  V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_2  V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_3

 V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_4  V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_5  V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_6

V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_7  V_MUZEU_POUCENIE_ZABAVA_8 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.