"Už sa psíka nebojím" - 2.A a 2.B

Minulý týždeň navštívila našich druháčikov pani Katarína Janovová so svojím psíkom menom Kimi. Porozprávala a názorne nám spolu s Kimi predviedla základné zásady, ako sa správať ku psíkom, aby to bolo bezpečné. Najprv nám pripomenula, že zvieratká majú oveľa lepší sluch a čuch ako my. Deti sa naučili: ako nechať psíka, aby si ich oňuchal a spoznal ich, čo robiť, aby na nás neskákal, ako správne ku psíkovi pristupovať a ako ho hladkať. Deti si tiež zopakovali, ako sa správať, ak prechádzame okolo psíka za plotom, čo robiť, ak sa dva psy pustia do seba alebo ak nájdeme psíka, ktorý nikomu nepatrí. Nakoniec všetci dali malej Kimi zaslúženú odmenu. Pani Janovoá tak spolu s Kimi pomohla žiakom budovať si správny vzťah k zvieratkám a upevnila povedomie o dodžiavaní bezpečného správania, za čo jej patrí poďakovanie.

Uz_sa_psika_nebojim_1  Uz_sa_psika_nebojim_2  Uz_sa_psika_nebojim_3

Uz_sa_psika_nebojim_4  Uz_sa_psika_nebojim_5  Uz_sa_psika_nebojim_6

Uz_sa_psika_nebojim_7  Uz_sa_psika_nebojim_8  Uz_sa_psika_nebojim_9

Uz_sa_psika_nebojim_10  Uz_sa_psika_nebojim_11  Uz_sa_psika_nebojim_12

Uz_sa_psika_nebojim_13  Uz_sa_psika_nebojim_14  Uz_sa_psika_nebojim_15

Uz_sa_psika_nebojim_16  Uz_sa_psika_nebojim_17   

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.