Plavecký výcvik IV.A a IV.B triedy

34 žiakov štvrtých ročníkov absolvovalo počas dvoch týždňov v termíne od 30.9. do 11. 10. 2019 dvadsaťhodinový plavecký kurz. Nielenže sa zdokonalili v plávaní, ale postupne si osvojili aj jednotlivé plavecké štýly, základy potápania, skoky do vody. Posledný deň 30 žiakov splnilo limit a preplávali určenú vzdialenosť 100m / 4 dĺžky bazéna/ a možno by plávali aj ďalej ...až do Čierneho mora. Odmenou za ich výkony bol nielen diplom a sladká odmena, ale i pobyt v aerosolovej kabíne s morským vzduchom a dobrý pocit z úspešného absolvovania plaveckého kurzu.

Plavecky_vycvik_oktober_1  Plavecky_vycvik_oktober_2  Plavecky_vycvik_oktober_3

Plavecky_vycvik_oktober_4  Plavecky_vycvik_oktober_5  Plavecky_vycvik_oktober_6

Plavecky_vycvik_oktober_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.