Čitateľský kútik

Čítaj a môžeš byť, kým chceš

Milovníci kníh to určite dobre poznajú. S každou novou knihou sa im otvára iný svet, svet fantázie, do akého nás môže vziať len dobrý príbeh. Zažiť dobrodružstvo s knihou a podeliť sa o to so spolužiakmi môžu žiaci druhého stupňa každú prestávku v novom čitateľskom kútiku, ktorý sme si spoločnými silami vybudovali v priestoroch školskej chodby. Z odpadových drevených paliet, ktoré sme získali z firmy ECCO Slovakia, a.s., sme s p. učiteľom Jankom Gálikom a p. učiteľkou Jankou Baďovou v horúcich letných dňoch vyrábali knižnicu. Knihy sme získali prostredníctvom zbierky kníh, do ktorej sa zapojilo veľa žiakov, rodičov a priateľov školy. Vyzbierali sme okolo 700 kníh. Pomohla nám aj pani učiteľka Danka Beňová, ktorá našla sponzorov kníh - knihkupectvá Martinus a Knihy pre každého. Do dokončovacích prác sa zapojili aj naši žiaci, ktorí si knižnicu skrášlili literárnymi pojmami. Finančné prostriedky na realizáciu sme získali od Raiffeisen banky zapojením sa do projektu Gesto pre mesto. Spolu sa nám podarilo vybudovať pre žiakov príjemné miesto na relax pri knihe. Dúfame, že ich kroky do čitateľského kútika povedú čo najčastejšie.

Citatelsky_kutik_1  Citatelsky_kutik_2  Citatelsky_kutik_3

Citatelsky_kutik_4  Citatelsky_kutik_5  Citatelsky_kutik_6

Citatelsky_kutik_7  Citatelsky_kutik_8  Citatelsky_kutik_9

Citatelsky_kutik_10  Citatelsky_kutik_11  Citatelsky_kutik_12

Citatelsky_kutik_13  Citatelsky_kutik_14  Citatelsky_kutik_15

Citatelsky_kutik_16  Citatelsky_kutik_17  Citatelsky_kutik_18

Citatelsky_kutik_19  Citatelsky_kutik_20  Citatelsky_kutik_21

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.