Keramika v 1.B a v 4.B

Konečne aj žiaci 1.B a 4.B sa dňa 13.1.2020 dočkali toho " uja keramikára" , ktorého tak veľmi spomínali žiaci iných tried na prvom stupni ZŠ Klačno. Naozaj - dokázal v každom žiakovi - či prváčikovi, či štvrtáčikovi prebudiť záujem o prácu s hlinou. Pomalými krôčikmi sa pod vedením p.Novotňáka dopracovali ku krásnym výsledkom, ktoré si každý žiak sám označil svojimi iniciálkami a po dvoch týždňoch sušenia si ich zoberie domov. Už teraz sa tešíme na opätovné stretnutie v budúcom školskom roku na "uja keramikára".

Keramika_v_1B_4B_1  Keramika_v_1B_4B_2  Keramika_v_1B_4B_3

Keramika_v_1B_4B_4  Keramika_v_1B_4B_5  Keramika_v_1B_4B_6

Keramika_v_1B_4B_7  Keramika_v_1B_4B_8  Keramika_v_1B_4B_9

Keramika_v_1B_4B_10 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.