Zneužívanie moci, profil agresora

Dňa 25.3.2014 sa vo veľkej telocvični žiaci 1.stupňa ZŠ zúčastnili kultúrno – vzdelávacieho programu vizuálnych kontrastov a hudby: Zneužívanie moci, profil agresora. Bol to program plný porovnávania, zvažovania a formovania postojov...Živá hudba, interakcia a momenty prekvapenia, ktoré sprevádzali program, boli pre žiakov príjemným spestrením a zároveň ich vtiahli do deja. Zhudobnené baladické básne ako : Ranená breza alebo Zatúlané húsatko ozvláštnili predstavenie a žiaci , ale aj pedagógovia, si ich radi zaspievali a zároveň hlbšie pochopili ich význam. Žiaci sa s radosťou zapájali do predstavenia, za čo boli odmenení sladkosťami. Všetkým sa program veľmi páčil. 

agresor1  agresor2  agresor3

agresor1  agresor2  agresor3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.