Týždeň zdravej výživy v 4.B

V rámci Týždňa zdravej výživy si naši štvrtáci vyhľadávali informácie o zdravých potravinách, ktoré potom prezentovali spolužiakom pomocou vytvorených plagátov. V priebehu týždňa sa snažili nosiť zdravú desiatu a navzájom sa inšpirovať. Nechýbala ani tradičná malá ochutnávka exotického ovocia - ako mango a machovka. Dozvedeli sa, že existuje modrá kukurica, ktorá sa bežne vyskytuje v Mexiku či južnej Amerike - a preto bodku za celým týždňom urobili pukance z tejto netradičnej plodiny.

Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_1  Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_2  Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_3

Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_4  Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_5  Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_6

Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_7  Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_8  Tyzden_zdravej_vyzivy_v_4B_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.