Bojnice

Školský výlet prežili v pondelok 27.06.2022 žiaci tried 5.A,B,F, 7.B a 6.A návštevou romantického Bojnického zámku z obdobia gotiky a renesancie, nachádzajúceho sa v Trenčianskom kraji. Žiaci boli milou lektorkou Betkou oboznámení s históriou zámku, ktorá siaha do 12. storočia. V jednotlivých miestnostiach zámku odhaľovali príbehy tajomných kufríkov. A pretože sa žiakom podarilo vylúštiť všetky tajomstvá farebných kufríkov, boli ocenení certifikátom mladých historikov. Po návšteve Bojnického zámku sme nezabudli nazrieť do prekrásnej a najstaršej zoologickej záhrady na Slovensku v Bojniciach, ležiacej v príjemnom prostredí , v ktorom žiaci nazreli do zvieracieho sveta.

Bojnice_1  Bojnice_2  Bojnice_3

Bojnice_4  Bojnice_5  Bojnice_6