ŽIARSKOU DOLINOU....

Babie leto je v plnom prúde a predpoveď na utorok 15.10. nám sľubuje krásny deň. Neváhame teda, obúvame si turistické topánky a vyrážame do Žiarskej doliny. Slniečko hreje a cestu nám spríjemňuje smreková vôňa. Pásmo lesa končí a pred nami sa vypínajú majestátne vrchy Západných Tatier. Žiarska chata je už na dohľad. Posilníme sa teplým čajom a po krátkej pauze sa vydáme k Šarafiovému vodopádu, odkiaľ sa nám naskytnú nádherné výhľady na celú dolinu. Spravíme posledné zábery, užijeme farebné výhľady a pomaly sa vraciame naspäť k autobusu. Síce trošku unavení, ale spokojní a plní zážitkov vyrážame domov.

8.A, 6.A, 5.B

Ziarskou_dolinou_1  Ziarskou_dolinou_2  Ziarskou_dolinou_3