Hravá slovenčina

Krúžok Hravá slovenčina je zameraný na intenzívnejšie precvičenie učiva slovenského jazyka a literatúry. Slúži ako príprava žiakov deviateho ročníka na Testovanie 9 a prijímacie skúšky na stredné školy.

Krúžok varenia a pečenia

Žiaci sa v našej škole na krúžku varenia a pečenia naučia pripravovať pokrmy podľa receptov primeraných veku. Krúžok trvá 90 minút, škola je vybavená kuchynkou. Cieľom je, aby si deti obľúbili domácu kuchyňu a vedeli pripraviť zdravé a chutné jedlá.

Kruzok_varenia_pecenia_1  Kruzok_varenia_pecenia_2  Kruzok_varenia_pecenia_3

Čítať Ďalej

Volejbal

V pondelky o 13:45 sa stretávame na volejbale mladších žiačok (6. a 7. ročník), v piatky na volejbale starších žiačok (8. a 9. ročník).

Volejbal_1  Volejbal_2  Volejbal_3

Čítať Ďalej