Uznanie od Európskej komisie

Náš projekt s názvom Inovácia vzdelávania a kľúčových kompetencií žiakov a učiteľov v prírodovedných predmetoch na základnej škole, ktorý sme realizovali s podporou Európskeho sociálneho fondu (ďalej len „ESF“) v období od marca 2009 do augusta 2010 sa dočkal ďalšieho významného ocenenia. Na základe Výročnej správy Operačného programu vzdelávanie si Európska komisia vybrala náš projekt a zaradila ho do on-line katalógu best practice projektov ESF. Katalóg si môžete prezrieť, keď kliknete sem. Toto uznanie patrí všetkým členom tímu, ktorí sa na realizácii projektu podieľali. Pre tých, ktorí o realizácii tohto unikátneho projektu nemajú dostatok informácií, dávame do pozornosti stránku www.zahrada.zsklacnork.sk

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.